Участник с 27-02-2017
ну такое себе
Sorry, i don't like it.
I don't like that voice so much, but i appreciate the instrumental section. Thanks.
вполне так, по-летнему
Интересная версия, прихватил, спасибо автору!
I like this song, thank you.
Interesting track, thank you.
Очень даже неплохо)
необычное звучание получилось